Aktualności

kiermasz 2015 001PODSUMOWANIE KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom,  nauczycielom i wychowawcom którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznego Kiermaszu Świątecznego.

W TYM ROKU ZEBRANO  4734 ZŁ.

Najwięcej pieniędzy zebrała klasa 5a – aż 1007,00  zł !!!!!!

Na drugim miejscu uplasowała się klas 2 z kwotą 806,00 zł, a na trzecim  klasa 5b -680, 71 zł.

 Stoisko każdej klasy wyglądało pięknie i atrakcyjnie.  Na każdym z nich były przedmioty wykonane przez dzieci. Nie zabrakło także jedzenia i świeżo wyciskanych soków.  W niektórych klasach do pracy przy stoiskach włączyli się rodzice. Bardzo się z tego cieszymy , ponieważ uważamy, że jest to najlepszy sposób integracji wspólnoty szkolnej. Dziękujemy.

Wszystkie pieniążki zostaną zagospodarowane zgodnie z planem zatwierdzonym przez Samorząd Szkolny.

Dziękujemy w imieniu uczniów.

Zapraszamy do galerii

Tamara Kostencka

          kiermasz swiateczny 2014 21  W czwartek, 11 grudnia w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny. Przygotowania do niego trwały już od kilku tygodni. Kolorowe ozdoby choinkowe przyciągały wzroku, mieniąc się tysiącem barw a zapach domowego ciasta wypełnił mury szkoły. Absolutnym hitem tego roku okazała się kawiarenka, zorganizowana przez uczniów klasy 6. Po udanych zakupach, strudzeni goście naszego Kiermaszu chętnie wstępowali tam na kawę i coś słodkiego. Dodatkową atrakcją była " Loteria Świąteczna", w której każdy los wygrywał.

            Po podliczeniu pieniędzy okazało się, że łącznie udało nam się zebrać 3986. 59 złotych. Klasą, która zebrała najwięcej pieniędzy jest klasa 4 b- 725, 72 zł.; następnie kl. 6- 599, 58 zł. a pierwszą trójkę zamyka kl. 0- 472, 90 zł.

            Samorząd szkolny, wraz z bracią uczniowską, zadecydują na co zostaną przeznaczone zebrane środki. Jak zawsze część pieniędzy zostanie przekazana Proboszczowi Parafii w Zielonce na pomoc najuboższym.

            Wszystkim osobom zaangażowanym w zorganizowanie naszego Kiermaszu Świątecznego serdecznie dziękujemy.

M. Hebda- Łuczkiewicz

            

Jest taki dzień, taki ciepły , choć grudniowy.....

W taki właśnie dzień, a właściwie wieczór 6 grudnia cała społeczność szkolna- dzieci, rodzice i dziadkowie spotykają się na naszym charytatywnym kiermaszu.

Każda klasa za punkt honoru bierze zrobienie najładniejszych ozdób, upieczenie najlepszych ciast i zebranie jak największej kwoty- ponieważ i dzieci i rodzice wiedzą , że pieniądze zostaną przekazane najbardziej potrzebującym oraz na potrzeby samorządu. O przeznaczeniu zebranej kwoty decyduje Samorząd Uczniowski.

Tegoroczną kwotę 3475,33 zł rozdysponowano następująco:

- udział w akcji „Wymarzony prezent"- kupno dresu dla chłopca,
- radiomagnetofony dla klas ( 4 sztuki),
- Pomoc dla rodziny z Zielonki (paczka – pieniądze przekazane księdzu proboszczowi),
- 2 mikrofony bezprzewodowe na potrzeby szkoły,
- 2 piłki halowe,
- 3 piłki ręczne.

Resztę pieniędzy przeznaczać będziemy na pomoc zwierzętom.

Dziękujemy za zaangażowanie rodzicom i dzieciom. Spotkamy się znowu na kiermaszu i będzie to też ciepły dzień, mimo że grudniowy...

Tamara Kostencka