P1010009

Nasze atuty

Szkoła mieści się w cichej okolicy przy ul. Krzywej 10 w Zielonce, Z dala od centrum miasta, nieopodal lasu, wśród niskiej zabudowy willowej. Jest szkołą kameralną liczącą max 100 uczniów w której stawiamy na bezpieczeństwo naszych uczniów. Szkoła posiada monitoring i mieści się na zamkniętym terenie. Panuje u nas rodzinna atmosfera, dzieci czują się swobodnie. Mimo to wymagamy od nich przestrzegania zasad dobrego wychowania i wzajemnego szacunku. Zarówno nasi absolwenci jak i uczniowie, mogą pochwalić się licznymi sukcesami z dziedziny nauk ścisłych, humanistycznych jak i artystycznych. Staramy się stworzyć naszym uczniom dogodne warunki do nauki, poprzez wyposażenie sal klasowych w sprzęt multimedialny typu tablice interaktywne, projektory, komputery. Nasza pracownia artystyczna posiada bogate zaplecze dla młodych artystów, między innymi posiadamy koło garncarskie i piec do wypalania małych rękodzieł naszych podopiecznych. W wolnym czasie - podczas przerw lub świetlicy, dzieci mogą przebywać na zewnątrz szkoły pod opieką nauczyciela, gdzie mieści się plac zabaw i bosko szkolne ze sztuczną trawą.

Rekrutacja

Ogłaszamy nabór do oddziału przedszkolnego - "zerówki" oraz klas 1-7 na rok szkolny 2018/2019. W ramach nowej oferty proponujemy uczniom klas 1 i 2 rozszerzony program języka angielskiego w wymiarze 10h tygodniowo, który w późniejszym etapie klas 4-8 przeształci je w klasy dwujęzyczne. Zapraszamy na dni otwarte w niedziele: 4,11,18,25 marca w godzinach : 12.00 - 15.00.

Oferta obejmuje:

Rozszerzony program nauczania.

 • Zajęcia szkolne w godzinach 8:30 - 15:15
 • zajęcia z edukacji wczesnoszkolnej - 17h,
 •  zajęcia polonistyczne,
 • zajęcia matematyczne,
 • zajęcia przyrodnicze ,
 • zajęcia społeczne,
 • zajęcia w języku angielskim - 10h,
 • zajęcia na basenie kl 1-3 ,
 • szachy ,
 • pozostałe zajęcia : plastyka, muzyka, ceramika ze specjalistami,
 • zajęcia z wychowania fizycznego na sali gimnastycznej bądź boisku szkolnym,
 • religię/etykę ,
 • zajęcia informatyczne.

                  Ilość godzin w sumie 35 tygodniowo. 

 • Zajęcia dodatkowe - pozalekcyjne w formie bezpłatnych kółek zainteresowań (np.szachy, malarstwo, ceramika,sks, itp.)
 • Opiekę świetlicową w godzinach 15:30 - 18.00.
 • Opiekę pedagoga na miejscu w szkole.
 • Podróże etnograficzne, plenery artystyczne służące poznawaniu kultury narodowej oraz przyrody polskiej w ramach Zielonej Szkoły.
 • Ubezpieczenie NW.
 • Dodatkowo płatne obiady.

Opłaty z tytułu pobierania nauki w naszej szkole:

 • bezzwrotne jednorazowe wpisowe w wysokości 600 zł
 • miesięczne czesne w okresie od września do sierpnia w wysokości 970 zł
 • drugie dziecko z rodziny 10% mniej.

SPRAWDŹ CZY INNA SZKOŁA W OKOLICY OFERUJE TAK WIELE ZA TAK NIEWIELE!

Dodatkowych informacji udziela sekretariat szkoły pod numerem telefonu 22 781 01 73 w godzinach 9.00-15.00.